Planowane wsparcie sięga aż do 85% wartości inwestycji. W związku z tym wychodzimy do Państwa z propozycją marketingową, która zachęciłaby większą ilość klientów do odwiedzenia Waszego obiektu.  

Wschodzący rynek elektromobilności daje nam nowe możliwości, ale również wyzwania. Coraz więcej ludzi wybiera ekologiczne samochody elektryczne i szuka miejsc, w których można będzie naładować pojazd. Wyobraźcie sobie sytuację, wasz klient - biznesmen, na lotnisku, wybiera EV, jedzie do swoich klientów. Po skończonym dniu, pragnie pojechać do hotelu, w którym będzie mógł doładować swój pojazd, przez noc, by rano wyruszyć znów do pracy. Bez postojów i konieczności ładowania na stacji, bądź mieście. Proste? Tak. Jeśli macie państwo Smartpole Charger, czyli ładowarkę EV ulokowaną w słupie oświetleniowym. 

Takie rozwiązanie, pozwala ułatwić Waszym klientom podróż i przyciągnąć ich do siebie.  Dodatkowo, prostota naszego rozwiązania zapewnia komfort i brak kosztów z Państwa strony, ponieważ nasza ładowarka znajduje się w słupie oświetleniowym, wymieniamy tylko punkt świetlny na parkingu - bez konieczności występowania o dodatkowy przydział mocy, czy pozwolenia. Ciekawą opcją jest również możliwość podświetlenia słupa z dedykowanym wzorem i wyłączenie oprawy górnej, co stanowi urozmaicenie otoczenia jak również oszczędność energetyczną. 

Taka inwestycja jest kwalifikowana pod wspomniane wyżej dotacje. Wyobraźcie sobie Państwo, że możecie wejść w posiadanie ww. ładowarki w słupie już za 2000zł (po uwzględnieniu dotacji)! 

Dostarczamy materiały niezbędne do złożenia wniosku, wytyczne do projektu, oraz proponujemy wsparcie w pisaniu takiego wniosku na terenie Polski.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu przez stronę bądź bezpośrednio na maila: